Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 162
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2078399
15803
365
Books: History
William L. Shirer: A harmadik birodalom felemelkedése és bukása. A náci Németország története. Bp.,1995.,Teleteacher. Kiadói papírkötés.
2010364
15804
365
Books: History
Schram Ferenc: Magyarországi boszorkányperek 1529-1768. III. kötet. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés,
2010168
15805
365
Books: History
2111386
15806
365
Books: History
Szluha Márton: Nyitra vármegye nemes családjai II. kötet L-ZS. Bp., 2005, Heraldika Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2111750
15807
365
Books: History
A magyar forradalom, 1956, napló. Bp., Kieselbach. Facsimile! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban
2110918
15808
365
Books: History
Lázár István: Képes magyar történelem. Bp., 1998, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
2110968
15809
365
Books: History
A Tungsram Rt. története I-II. 1896-1945. Bp., 1987. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2110586
15810
365
Books: History
Estók János: Királynék Könyve. Bp., 2000, Helikon. Kiadói vászonkötés papír védőborítóban.
2110616
15811
365
Books: History
Rákosi Viktor: Hős fiúk. Regényes történet a szabadságharcból. Bp., Singer és Wolfner. Vászon kötés. 2110604
15812
365
Books: History
Courtois, Stéphane et al.: A kommunizmus fekete könyve. Bűntény, terror, megtorlás. Bp., 2000, Nagyvilág. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 2111744
15813
365
Books: History
3 db könyv - id. Antall József: Menekültek menedéke. Bp., 1997, Mundus Magyar Egyetemi Kiadó; Nemzeti gyász. 1993. december 12-18. Debrecen, 1994; Antall József élete képekben. 1994, Tevan. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.
2113158
15814
365
Books: History
Baktai Ferenc-Máté György: Magyarország. 1945-1960. Bp.,1960., Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF