Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 25
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2082804
11058
362
42000
Sculptures, statuettes, plaques
Ashot Baghdasaryan (1957-): Szókratész. Bronz, jelzett, tufakőn, m:17,5 cm
2082771
11059
362
36000
Ashot Baghdasaryan (1957-): Énekesnő. Bronz, jelzett, márvány talapzaton (apró lepattanással), m:15 cm
2057736
11060
362
Réz domborműves tálka 17 cm 2089669
11061
362
Gyerek, réz figura, márvány talapzaton, m: 13 cm 2089651
11062
362
Bohócruhás lány, réz szobor, m: 14 cm 2093201
11063
362
Jelzett (Röperwerk) gyári munkások, bronz relief, 15×16 cm 2093287
11064
362
Jelzett barkaág, vas plakett, 23×9,5 cm 2073839
11065
362
30000
Maugsch Gyula (1882-1945): Apponyi Albert domborműve 1929. Bronz, jelzett. 18,5x13 cm 2089647
11066
362
Indián pár, jelzett gipsz szobor, kis sérülésekkel, 15×14 cm 2089666
11067
362
Férfi akt, réz, jelzett, m: 24 cm 2089206
11068
362
Jelzés nélkül: Női akt. Öntöttvas m: 20 cm 2091634
11069
362
3800
Indiai elefántok faragott fa szobor. 24x14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF