Gläser Zahl der Lose: 68
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2044323
11329
357
Glass-objects
Festett üveg óra, kopott, jelzés és elem nélkül, 23×23 cm
2006017
11330
357
Glass-objects
6 db vegyes üvegdugó, közte csorbával 2047291
11331
357
Glass-objects
Üveg petróleum lámpa, kopásnyomokkal, m: 41 cm 2047678
11332
357
Glass-objects
Muranoi üveg virág, többrétegű, matricával jelzett, 14×10×11 cm 2054022
11333
357
Glass-objects
Kis váza és tálka, formába öntött, egyik jelzett (Castello), váza pereme kopott, m:9,5 cm, 7,5×7,5 cm 2054113
11334
357
Glass-objects
Fújt kosár, anyagában színezett, apró karcolásokkal, jelzés nélkül, m: 23 cm 2048904
11335
357
Glass-objects
Pipacsmintás üveg váza, kopásnyomokkal, m: 30 cm 2048748
11336
357
Glass-objects
Üveg süteményes tál, alján karcolásokkal, d: 23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF