Kis váza és tálka, formába öntött, egyik jelzett (Castello), váza pere... https://www.darabanth.com/de/357-Fernauktion/357.0/Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500008/Kis-vaza-es-talka-formaba-ontott-egyik-jelzett-Castello-vaza-pereme-kopott-m9-5-cm-7-~II2054022
2054022
11333
357
Glass-objects
Beschreibung: Kis váza és tálka, formába öntött, egyik jelzett (Castello), váza pereme kopott, m:9,5 cm, 7,5×7,5 cm
: tánczos_gábor