Bücher: Religion

Zahl der Lose: 69

Galla Ferenc: Marnavics Tomkó János boszniai püspök magyar vonatkozásai. Közrebocsátja a Római Magyar Történetkutató Intézet és a Római Magyar Pápai Egyházi Intézet. Bp.,1940, Stephaneum-ny., 261 p. Kiadói papírkötés.
17442.

Rufpreis:
1 000 HUF

Biblia. Bp., 2008, Magyar Bibliatársulat-Magyarországi Református Egyház Kálvin János Kiadója. Kiadói kemény-kötés.
17443.

Rufpreis:
800 HUF

17444.

Rufpreis:
1 000 HUF

Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás. Kiadói egészvászon-kötés, és Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, a borítón Akantisz Viktor festőművész bibliai tárgyú képével.
17445.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes vallási könyv tétel, régi és modern vegyesen: 6 db könyv, kisnyomtatvány + 1 db DVD
17446.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db kisméretű Korán, 10,5x7,5 cm és 13,5x10 cm
17447.

Rufpreis:
1 400 HUF

[Vauge,Gilles]: Értekezés a keresztény reménységről a lélek-tsüggedtsége, bizodalmatlansága és felesleges félelme ellen. Ford.: Pigay Antal. Bécs, 1820, Pilchler Antal, 315+5 p. Kopott vászon-kötésben, hiányos gerinccel.
17448.

Rufpreis:
1 000 HUF

Imakönyv: Üdvözlégy Mária. Bp., 1926. Aranyozott, festett, szép állapotú bőr kötésben, dobozban
17449.

Rufpreis:
1 200 HUF

Müller Lajos: Aszkétika. Bp.,1940, Korda. Kiadói papírkötés.
17450.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ószövetségi szentírás Vulgata szerint. I. kötet. Ford. Káldi György. Bp.,(1930),Szent István Társulat. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
17451.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ószövetségi szentírás Vulgata szerint. III. kötet. Ford. Káldi György. Bp.,(1934),Szent István Társulat. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
17452.

Rufpreis:
1 000 HUF

A párizsi hóráskönyv. Bp., 1985, Helikon. Facsimile kiadás, kísérőtanulmánnyal. Velúrkötésben, papír védőborítóval,
17453.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF