Claudii Fleurii abbatis historia ecclesiastica latine reddita et notis illustrata a R. P. Brunone Parode... Tomus IX., XIV. August. Vind. - Oeniponti, 1768 Josephi Wolff. Editio Secunda. Latin nyelven. Átkötött modern egészvászon-kötés, a gerincére az eredeti borító egy részét kasírozták, a másik nagyrészt borító nélkül, a kötéstáblák hiányoznak, a gerinc sérült, hiányos, intézményi bélyegzőkkel.
A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életében. S. a. r.: Vida Gyula. 2. köt. Bp., 1928, Bethlen Gábor Szövetség. Díszes, kicsit kopott vászonkötésben.
Az özönvíz. Károli Gáspár bibliafordítása szerint. Berény Róbert rajzaival. Hungária Könyvek. 11. Egyetlen kiadás. Kolofon: ,,Ez a 11-ik Hungária-könyv. Készült a nagy világpusztulás után, egy jobb és emberibb élet reményében 1945. év őszén, a Hungária-nyomdában. Kiadói félvászon kötésben
Dr. Ferdinand Christian Baur: Die christliche Lehre von der Dreieinigkeit und Menschwerdung Gottes in ihrer geschichtlichen Entwicklung. I. Theil. Tübingen, 1841, C.F. Osiander, XXXII+948 p. Német nyelven. Későbbi félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.
Sárai Szabó Katalin-Balogh Mihály: Egy református lelkész és felesége a 20. században. Vargha Tamás és Vargha Tamásné Magay Mária élete és munkássága. Bp., 2016,Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
A 120 éve született Mindszenty József bíboros, hercegprímás és a Váci Egyházmegye kapcsolata. Mindszenty József tanítása és példája a HIT ÉVE tükrében. Összeáll.: Pálos Frigyes. Vácegyházmegye Múltjából. Vác, 2013, Váci Székesegyházi Kincstár és Egyházmegyei Gyűjtemény. Kiadói papírkötés.
Pálffy Erzsébet: Baylon Szent Paszkál élete. Eucharisztikus művek és egyesületek védőszentje. Bp.,1932, "Ferences Közlöny",(Vác, Kapisztrán Nyomda-ny.), 322 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
A 'gyermek Jézusról' nevezett Szent Terézia nővér karmelit apácának önéletrajza. (1873-1897.) Ford.: Nagyfejtő Gabriella. Bp.,1926,Szent István-Társulat. Ötödik kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
Bíró László: Rendelkezésre állok. Elmer István és Kipke Tamás beszélgetése Bíró László tábori püspökkel. Pásztorok. Bp.,2013, Szent István-Társulat. Kiadói kartonált papírkötés. Bíró László tábori püspök dedikációjával.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.