A katolikus hittérítés története II. kötet. Szerk.: Lévay Mihály. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.
Schneider, Johann Aloysius: Erhebung des Geistes zu Gott. Gebetbuch für katholische Christen. Pesth, é.n., Bucsánszky. 1 lev, 234 l, 3 lev, 5 acélmetszetű t. Vaknyomásos, aranyozott kiadói egészbőr kötésben, sérült gerinccel
Pokoly József: Az erdélyi református egyház története. I-II. kötet. I. kötet: 1556-1904. II. kötet: 1605-1690. Bp., 1904,(Franklin-ny.), VII+304+296+2 p. Kiadói javított gerincű papírkötés, kissé foltos borítóval, az I. kötetből 10 oldal (5 lap) hiányzik. III. kötet nélkül.
Hoppe Alfréd: Krisztus az én életem. IV. kötet. Bp.-Winterberg-New York, 1926, Steinbrener ker. János. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
Hoppe Alfréd: Krisztus az én életem. I. kötet. Bp.-Winterberg-New York, 1923, Steinbrener ker. János. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Joannis Nepomuk Alber [Alber Nepomuk János (1753-1830)]: Institutiones Hermeneuticae Scripturae Sacrae Novi Testamenti. Tom. III.: Introductio in libros reliquos Novi Testamenti, et erorum exegesis. Pestini (Pest), 1818, Joannies Thomae Trattner (Trattner János Tamás), 431+1 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, lapszéli foltokkal, néhány lapon szúrágás nyomaival.
Engelbert Klüpfel (1733-1811): Institutiones Theologiae Dogmaticae in Usum Auditorum Tertiis Curis Emendatiores. Pars I. Vienna, 1807, J. G. Binz, 24+463 p. Latin nyelven. Korabeli kopott kartonált papírkötés.
Auswahl vorzüglicher Predigten auf alle Sonn- und Feiertage des Jahres, wie auch bei verschiedenen Gelegenheiten und der heiligen Fastenzeit von einer Gesellschaft katholischer Geistlicher. Dritter Band, drei Hefte. München-Passau-Regensburg, 1830, J. M. Daisenberger, 328+336 p. Német nyelven. Korabeli kopott kartonált papírkötés, foltos lapokkal.
Balanyi György: Magyar piaristák a XIX. és XX. században. Életrajzi vázlatok. Szerkesztette: - -. Bp.,1942, Szent István-Társulat, 465+3 p. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái , Összesen 20 kötet, nem teljes sorozat, hiányzik: 5., 17., 22.-24. kötetek. Bp.,1928, Szent István Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon sorozat-kötésben. Változó, kopott borítókkal, de belül jó állapotban.
(Zámolyi) Varga Mihály: Tóbiás, a jámbor családfő. Pest, 1864, Emich Gusztáv, 36 p. Átkötött modern műbőr-kötés, az átkötéskor az elülső borítót a borítóra kasírozták. Jó állapotban. (Zámolyi) Varga Mihály (1834-1906) író, prépost-kanonok, 1888-ban a nagyszombati, majd 1889-ben pozsonyi káptalan tagja.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.