Kath. misszió a 'Báhnár' vadak között Hátsó-Indiában. Dourisboure francia eredetije után. Nagyvárad, 1885., Hollósy Jenő-ny., 207 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon magánkönyvtári bélyegzéssel, és ajándékozási sorokkal.
1930 Országos Utász Zsebkönyv az 1930. évre. Szerk.: Albisi Bakcsy Elemér. Nyíregyháza, 1930, Jóba Elek. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Az útépítő cégek és magánosok cím és adattára.+1940 Postás Szaknaptár. A M. Kir. Posta alkalmazottainak tájékoztató könyve és névtára az 1940. évre. Szerk.: Dr. Kovács József. Bp.,1940, Urbányi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Karl Baedeker: Die Riviera das südöstliche Frankreich. Korsika. Leipzig, 1930, Karl Baedeker, XXXII+504 p. Térkép-mellékletekkel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,
Dr. Dudich Endre: Az Aggteleki-cseppkőbarlang és környéke. Függelék: Kisebb barlangjaink áttekintése. A Sajó-Bódva közének ismeretlen szépségei fejezetet írta: Lendvay Károly. Népszerű Természettudományi Könyvtár 12. Bp., 1932, Kir. M.Természettudományi Társulat, 6+186 p.+4 t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, térkép nélkül. + A Mátra részletes kalauza. Szerk.: Barcza Imre és Dr. Vigyázó János. Dr. Thirring - Dr. Vigyázó: Részletes magyar útikalauzok 10. Bp., 1930, Turistaság és Alpinizmus, 200 p.+ 3 kihajtható térkép. Kiadói papírkötésben, rossz állapotban.
Rónay Ernő: Krasznojárszk. Oradea/Nagyvárad, 1939. "Grafica," 1 t.+300 p. Második kiadás. Átkötött illusztrált egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták, kopott borítóval, egy kijáró lappal.