15030.
Beendet 357. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Rónay Ernő: Krasznojárszk. Oradea/Nagyvárad, 1939. "Grafica," 1 t.+300 p. Második kiadás. Átkötött illusztrált egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták, kopott borítóval, egy kijáró lappal.