Mühle Vilmos: Mühle tanácsadója a kertmívelésben. [Teesvár], 1908, [sz... https://www.darabanth.com/de/356-Fernauktion/356.0/Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1000007/Muhle-Vilmos-Muhle-tanacsadoja-a-kertmivelesben-Teesvar-1908-szerzoi-Kopott-foltos~II2034352
2034352
17064
356
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Mühle Vilmos: Mühle tanácsadója a kertmívelésben. [Teesvár], 1908, [szerzői]. Kopott, foltos, kicsit laza papírkötésben.
: hsz