https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 177

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1942 Földrajzi zsebkönyv 1942. Szerk.: vitéz Dr. Temesy Győző. Bp., 1942, Magyar Földrajzi Társaság, 228 p. Benne Teleki Pálról szóló cikkel. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítók elülső és hátsó oldalán délvidék visszatérését mutató illusztrációval, foltos.
1
15510.

1942 Földrajzi zsebkönyv 1942. Szerk.: vitéz Dr. Temesy Győző. Bp., 1942, Magyar Földrajzi Társaság, 228 p. Benne Teleki Pálról szóló cikkel. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítók elülső és hátsó oldalán délvidék visszatérését mutató illusztrációval, foltos.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja.  Bp., 1942. Vörösváry kiadó, (Bányai és Várkonyi-ny.), 299+5p.+16 t. (fekete-fehér képtáblák.) + 2 lapszámozáson belüli egészoldalas térképvázlattal. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval. Első kiadás.
1
15511.

Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Bp., 1942. Vörösváry kiadó, (Bányai és Várkonyi-ny.), 299+5p.+16 t. (fekete-fehér képtáblák.) + 2 lapszámozáson belüli egészoldalas térképvázlattal. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jékely Endre: Fogakkal és karmokkal. Mendemondák és történetek a ragadozókról. Bp., 1986, Natura. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
15512.

Jékely Endre: Fogakkal és karmokkal. Mendemondák és történetek a ragadozókról. Bp., 1986, Natura. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A. Philip: Ausztrália honalapítói. Fordította és bevezette: Halász Gyula. Világjárók. Bp., én., Franklin. Egészoldalas illusztrációkkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
1
15513.

A. Philip: Ausztrália honalapítói. Fordította és bevezette: Halász Gyula. Világjárók. Bp., én., Franklin. Egészoldalas illusztrációkkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
1
15514.

Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Farkas Károly dr., et alii (szerk.): Magyarország gyógyfürdői, gyógyhelyei és üdülőhelyei. Budapest, Medicina. Kiadói egészvászon kötésben.
1
15515.

Farkas Károly dr., et alii (szerk.): Magyarország gyógyfürdői, gyógyhelyei és üdülőhelyei. Budapest, Medicina. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Révész Tamás: Il Castello di Buda. Major Ottó bevezetőjével. Bp.,1989, Officina Nova. Olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben. A szerző, Révész Tamás (1946- ) fotóművész, egyetemi tanár által dedikált.
1
15516.

Révész Tamás: Il Castello di Buda. Major Ottó bevezetőjével. Bp.,1989, Officina Nova. Olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben. A szerző, Révész Tamás (1946- ) fotóművész, egyetemi tanár által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó  állapotban.
1
15517.

Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes útikönyv tétel, 10 db:   Cseke László: Visegrád. (1966, Panoráma.), Dr. Boros Lajos-Dr. Soproni Sándor-Szombathy VIktor: Szentendre (1966, Panoráma), Örvös János (szerk.:) Bükk útikalauz (1962, Sport), Détshy Mihály: Sárospatak. (1970, Corvina.), Jávorka Péter: Zsámbék és környéke. (1961, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala), Pál Tivadar: Budai hegyvidék portyavezető. (1954, Sport), Zakariás G. Sándor: A budai Batthyány tér. (1958, Képzőművészeti Alap.), Ferenczy Károly-Gergelyffy András: A diósgyőri vár. (1961, Képzőművészeti Alap.), Prohászka László: A millenniumi emlékmű (1988, Ifjúsági), Szabadkigyós - Kastélypark (1981, Tájak-Korok-Múzeumok.) Különféle kiadásban, különféle kötésben. Változó állapotban.
1
15518.

Vegyes útikönyv tétel, 10 db: Cseke László: Visegrád. (1966, Panoráma.), Dr. Boros Lajos-Dr. Soproni Sándor-Szombathy VIktor: Szentendre (1966, Panoráma), Örvös János (szerk.:) Bükk útikalauz (1962, Sport), Détshy Mihály: Sárospatak. (1970, Corvina.), Jávorka Péter: Zsámbék és környéke. (1961, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala), Pál Tivadar: Budai hegyvidék portyavezető. (1954, Sport), Zakariás G. Sándor: A budai Batthyány tér. (1958, Képzőművészeti Alap.), Ferenczy Károly-Gergelyffy András: A diósgyőri vár. (1961, Képzőművészeti Alap.), Prohászka László: A millenniumi emlékmű (1988, Ifjúsági), Szabadkigyós - Kastélypark (1981, Tájak-Korok-Múzeumok.) Különféle kiadásban, különféle kötésben. Változó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bükki Nemzeti Park. Szerk.: Sándor András. Bp., 1983, Mezőgazdasági. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15520.

Bükki Nemzeti Park. Szerk.: Sándor András. Bp., 1983, Mezőgazdasági. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tanulmányok Mezőkövesdről. Szerk.: Kápolnai István, Szlovák Sándor. Mezőkövesd, 1998, Mezőkövesd Város Önkormányzata,(Pető Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés.
1
15521.

Tanulmányok Mezőkövesdről. Szerk.: Kápolnai István, Szlovák Sándor. Mezőkövesd, 1998, Mezőkövesd Város Önkormányzata,(Pető Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes útikönyv tétel, 6 db:   Vendel-Mohay Lajosné: Liszt-emlékek Szekszárdon. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1986, Szekszárd Város Tanács-Béri Balogh Ádám Megyei Múzeum, (Szekszárdi Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés.  Orbán Balázs: Székelyföld. Válogatás. Pro Memoria. Bp.,1985, Európa. Kiadói papírkötés.  Orbán Balázs: Sztambultól Szejkéig. Debrecen, 1990, Csokonai Kiadó. Kiadói papírkötés.  Tanulmányok Tolna megye történetéből VI. Szerk.: K. Balog János. Szekszárd, 1974, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói nylon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.  Szabolcs-Szatmár. Panoráma Képeskönyvek. Bp.,1969, Szabolcs-Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt védőborítóban.   1987 Javaslat Szentendre város, és a városkörnyék középtávú idegenforgalmi fejlesztési koncepciójára, 2+30+4 p.
1
15523.

Vegyes útikönyv tétel, 6 db: Vendel-Mohay Lajosné: Liszt-emlékek Szekszárdon. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1986, Szekszárd Város Tanács-Béri Balogh Ádám Megyei Múzeum, (Szekszárdi Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés. Orbán Balázs: Székelyföld. Válogatás. Pro Memoria. Bp.,1985, Európa. Kiadói papírkötés. Orbán Balázs: Sztambultól Szejkéig. Debrecen, 1990, Csokonai Kiadó. Kiadói papírkötés. Tanulmányok Tolna megye történetéből VI. Szerk.: K. Balog János. Szekszárd, 1974, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói nylon-kötésben. Megjelent 2000 példányban. Szabolcs-Szatmár. Panoráma Képeskönyvek. Bp.,1969, Szabolcs-Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt védőborítóban. 1987 Javaslat Szentendre város, és a városkörnyék középtávú idegenforgalmi fejlesztési koncepciójára, 2+30+4 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse