Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 177

Szent István ünnepe Budapesten. Emlékkönyv 1929. évre. Szerk.: Ilosvai Hugó. Bp., 1929, Általános Nyomda Könyv- és Lapkiadó Rt. Papírkötésben, jó állapotban.
15036.

Rufpreis:
800 HUF

Vártúrák kalauza. I-II. Bp., 1975. Sport. + Szombathy Viktor: Száll a rege várrol várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony, 1979. Madách. Egészvászon kötés, papír védőborítóval
15037.

Rufpreis:
1 200 HUF

15038.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csepel története. Bp., 1965, Csepel Vas- és Fémművel Pártbizottsága. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15039.

Rufpreis:
800 HUF

15040.

Rufpreis:
1 000 HUF

15041.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lawrence, T. E.: A bölcsesség hét pillére. 1-2. köt. Bp., 1935, Révai. Kicsit laza kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15042.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szacsvay Imre -- Szacsvay Péter -- Legeza László: Kárpátalja. Bp., 1990, Officina Nova. Vászonkötésben, papírkötésben, jó állapotban.
15043.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csorba Csaba: Regényes váraink. Bp., 2002, Magyar Könyvklub. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15044.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 Die Schweiz. 236 képet tartalmazó album. Egészvászon kötésben / In full linen binding
15045.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapest székesfőváros története képekben. Szerk.: Gallina Ferenc. Bp., 1932, Házinyomda. Papírkötésben, jó állapotban. + Budapest térkép-utcanévjegyzék, 21 db kerületi térképpel, félvászon kötésben, jó állapotban.
15046.

Rufpreis:
2 000 HUF

Salgótarján. Képeskönyv a városról. Szerk.: Dr. Tanka László. Salgótarján, 2003, Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. + Reményi-Gyenes István: Granadától Segoviáig. Bp.,1974, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. +Thor Heyerdahl: A Kon-Tikitől a Raig. Bp.,1974, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
15047.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF