Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 177
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2016301
15036
355
Books: Travelling, Local History
Szent István ünnepe Budapesten. Emlékkönyv 1929. évre. Szerk.: Ilosvai Hugó. Bp., 1929, Általános Nyomda Könyv- és Lapkiadó Rt. Papírkötésben, jó állapotban.
2030006
15037
355
Vártúrák kalauza. I-II. Bp., 1975. Sport. + Szombathy Viktor: Száll a rege várrol várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony, 1979. Madách. Egészvászon kötés, papír védőborítóval 1929167
15038
355
V. Kostochkin: Old Russian towns. Moszkva, 1972, Iskusstvo. Kiadói egészvászon kötés, tékában, jó állapotban. 1987692
15039
355
Csepel története. Bp., 1965, Csepel Vas- és Fémművel Pártbizottsága. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 1955194
15040
355
1950972
15041
355
2026975
15042
355
Lawrence, T. E.: A bölcsesség hét pillére. 1-2. köt. Bp., 1935, Révai. Kicsit laza kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 2025507
15043
355
Szacsvay Imre -- Szacsvay Péter -- Legeza László: Kárpátalja. Bp., 1990, Officina Nova. Vászonkötésben, papírkötésben, jó állapotban. 2025709
15044
355
Csorba Csaba: Regényes váraink. Bp., 2002, Magyar Könyvklub. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 2013367
15045
355
cca 1930 Die Schweiz. 236 képet tartalmazó album. Egészvászon kötésben / In full linen binding 2029021
15046
355
Budapest székesfőváros története képekben. Szerk.: Gallina Ferenc. Bp., 1932, Házinyomda. Papírkötésben, jó állapotban. + Budapest térkép-utcanévjegyzék, 21 db kerületi térképpel, félvászon kötésben, jó állapotban. 2013960
15047
355
Salgótarján. Képeskönyv a városról. Szerk.: Dr. Tanka László. Salgótarján, 2003, Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. + Reményi-Gyenes István: Granadától Segoviáig. Bp.,1974, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. +Thor Heyerdahl: A Kon-Tikitől a Raig. Bp.,1974, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF