Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 177

Bene Lajos: A mérnökök szociális és gazdasági viszonyai Budapesten. Bp.. é.n. KSH kiadói papírboríték
15072.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jakob Wassermann: Bula Matari (Stanley élete.) Fordította: Benedek Marcellné. Kalandos Utazások. Bp., én., Dante. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel. Kiadói papírkötésben, javított, szakadt borítóval.
15073.

Rufpreis:
1 000 HUF

Puskás László: A hely, ahol állsz, szent föld. Bp., 1988, Origo-press. Kartonűlt papírkötésben, jó állapotban.
15074.

Rufpreis:
1 000 HUF

ifj. Dr. Tildy Zoltán: Fehértó. Bp., é.n., Országos Természetvédelmi Tanács,(Szikra-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
15075.

Rufpreis:
1 000 HUF

15500.

Rufpreis:
5 000 HUF

15501.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Terézváros Budapest szívében. (Fényképek és tényképek a világvárosból.) Szerk.: Szabó Ferenc. Bp.,1998,Terézvárosi Művelődési Közalapítvány. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
15502.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Buzinkay Géza: Budapest képes története. Bp.,1998, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15503.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

15505.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jurkovics János (szerk.:) Tószeg története. Tószeg, 2005, (Gravamen Studió.) Második, javított bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
15506.

Rufpreis:
2 800 HUF

Karl Baedeker: Deutschland in einem Bande. Leipzig, 1913, Karl Baedeker. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
15507.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Buza Péter: Herminamező. Fejezetek egy városrész történetéből. Bp., 1992, Herminamező Polgári Köre. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15509.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF