15075.
Beendet 355. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
ifj. Dr. Tildy Zoltán: Fehértó. Bp., é.n., Országos Természetvédelmi Tanács,(Szikra-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.