Flammarion Camille: Népszerű csillagászattan és az égboltozat egyetemes leírása I-II. kötetek. A csillagvilág csodái. Bp., 1888, Pallas. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés. Az első kötet hátsó borítója vízfoltos, egyébként szép állapotú