16926.
Beendet 351. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Buchheister, G. A. -- Ottersbach, Georg: Vorschriftenbuch für Drogisten. Berlin, 1922, Julius Springer. Kicsit sérült, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.