Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 301

Fekete István 2 műve:  Rózsakunyhó. Elbeszélések és karcolatok. Vál. és szerk.: Nagy Domokos Imre. Első kiadás.  Csí és más elbeszélések. Würtz Ádám rajzaival.  Bp., 1973-1974., Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17226.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gábor Áron: Szögletes szabadság. Los Angeles-München-Sydney-New York, 1980, "XX Század." Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban. Emigráns kiadás.
17227.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jókai Anna: Ne féljetek. Bp.,1998, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Jókai Anna (1932-2017) által dedikált.
17228.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gábor Áron: Az embertől keletre. Los Angeles-München-Sydney-New York, 1980, "XX Század." Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott, javított papír védőborítóban. Emigráns kiadás.
17229.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az Erdélyi Helikon Magyarországi Barátainak Aranykönyve 1937. Kolozsvár, 1937, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott védőborítóban, intézményi bélyegzőel.
17230.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Orbán Mendreszóra: Új magyar-szlovák szótár. II. kötet. Revideálta: Dr. Skultéty József. Bratislava/Pozsony,(1933),Wigand. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóban, sérült gerinccel.
17231.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy István: Külváros. Bp., 1942, Magyar Élet,(Pesti Lloyd-ny.), 94 p. II. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban.
17232.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tolsztoj, [Lev Nyikolajevics]: A Kreutzer-szonáta. Fordította: Gyagyovszky Emil. Bevezetéssel ellátta: Bonkáló Sándor. Bp.,én., Gutenberg. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborítón apró szakadásokkal.
17233.

Rufpreis:
1 000 HUF

Babits Mihály: Levelek Iris koszorujából. Bp.,1914,Nyugat, 94+2 p. Második kiadás. Későbbi átkötött egészvászon-kötésben.+Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., 1918, Nyugat,(Pallas-ny.), 104+4 p. Második kiadás. Későbbi átkötött egészvászon-kötés, egy-két felvágatlan lappal.
17234.

Rufpreis:
1 800 HUF

17235.

Rufpreis:
1 400 HUF

Grafológiai tanulmányok 6 füzete, érdekes írásokkal, példányonként változó állapotban
17236.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rolla Margit: Kaffka Margit II. Út a révig... Bp., 1983, MTAK. Kiadó papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
17237.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF