Fekete István 2 műve: Rózsakunyhó. Elbeszélések és karcolatok. Vál. és szerk.: Nagy Domokos Imre. Első kiadás. Csí és más elbeszélések. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1973-1974., Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Gábor Áron: Szögletes szabadság. Los Angeles-München-Sydney-New York, 1980, "XX Század." Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban. Emigráns kiadás.
Gábor Áron: Az embertől keletre. Los Angeles-München-Sydney-New York, 1980, "XX Század." Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott, javított papír védőborítóban. Emigráns kiadás.
Dr. Orbán Mendreszóra: Új magyar-szlovák szótár. II. kötet. Revideálta: Dr. Skultéty József. Bratislava/Pozsony,(1933),Wigand. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóban, sérült gerinccel.
Nagy István: Külváros. Bp., 1942, Magyar Élet,(Pesti Lloyd-ny.), 94 p. II. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban.
Babits Mihály: Levelek Iris koszorujából. Bp.,1914,Nyugat, 94+2 p. Második kiadás. Későbbi átkötött egészvászon-kötésben.+Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., 1918, Nyugat,(Pallas-ny.), 104+4 p. Második kiadás. Későbbi átkötött egészvászon-kötés, egy-két felvágatlan lappal.
Juhász Gyula összes versei. 1905-1929. Sík Sándor előszavával. Sajtó alá rendezte Paku Imre. Szeged, 1940, Szukits. 1 t.+VIII+384 p. Későbbi átkötött álbordás aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, pár lap fűzése laza, a lapélek foltosak. ajándékozási sorokkal.