Tolsztoj, [Lev Nyikolajevics]: A Kreutzer-szonáta. Fordította: Gyagyov... https://www.darabanth.com/de/351-Fernauktion/351.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000020/Tolsztoj-Lev-Nyikolajevics-A-Kreutzer-szonata-Forditotta-Gyagyovszky-Emil-Bevezetessel-ell~II1969963
1969963
17233
351
Beschreibung: Tolsztoj, [Lev Nyikolajevics]: A Kreutzer-szonáta. Fordította: Gyagyovszky Emil. Bevezetéssel ellátta: Bonkáló Sándor. Bp.,én., Gutenberg. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborítón apró szakadásokkal.
: ra