Milliók könyve sorozat 10 kötete: Virginia Curson: Az édes lázadó I-II. kötet., L. Schücking: Szerelmi összeesküvés, Gaskell: Szerelmes tavasz, Villányi Sándor: Társaságbeli úriasszony, Borstendörfer: Krisztina királynő, A. Applin: Csak a szerelem!, F. Gerstäcker: Perzselő szerelem, M. Donovan: A nőgyűlölő, Arthur Tuckermann: A boldogság dala. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, változó állapotban. + Lola Stein: És elszakad a film. Színes regénytár. Bp., én., Színes Regénytár. Kiadói papírkötés, kissé foltos.+ Világváros regények 2 kötete: Faragó Sándor: A házasságközvetítő., Görög László: Egy kulcs és még egy kulcs. Bp.,é.n.,Literaria. Kiadói papírkötés, kissé foltosak.
Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. I. kötet. Mikszáth Kálmán munkái. Bp.,1908,Révai, 258+1 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval, kissé kopott, foltos gerinccel.
Bartók Béla: Cantata Profana. A kilenc csodaszarvas. Kroó György előszavával. Réber László rajzaival. Bp.,1974, Zeneműkiadó. Kiadói nyl-kötésben, kopott borítóval és gerinccel. Számozott (1500/1197.) példányban.
Dr. Horváth János Magyar szövetkezeti káté. Függelékül iratminták. Bp.,1917, Magyarországi Szövetkezetek Szövetsége. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Ignácz Rózsa: Keleti magyarok nyomában. Regényes útirajz. Biczó András rajzaival. Bp.,1941, Dante. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
Petőfi album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1907), Pesti Napló, 140 p.+10 t.. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, foltos, kissé kopott borítóval.