Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 301

Urvári Lajos: Babérlevelek történeti beszélyfüzér. I. kötet.: Garibaldi harcai, kalandjai. Kalocsa, 1861, Malatin és Holmeyer, XIV+2+17-164+4 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott borítóval, kissé sérült gerinccel, bebélyegzéssel.
17358.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Koppány Zsolt: Morbusz és Hungarikum. Dedikált! Bp., 2007. Napkút.
17359.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dreisziger Ferenc: Lakóhelyi ismeretek. Vezérkönyv az egy teremben tanatandó népiskolai I. II. osztály számára. Pozsony, 1897. Stampfel. Félvászon kötésben.
17360.

Rufpreis:
1 000 HUF

17361.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István 7 műve, Vuk. 1977. Móra, Második kiadás, Lutra 1963, Második kiadás, Tüskevár, 1962. Negyedik kiadás, Kele, 1961, Harmadik kiadás, Hu. Oradea, é.n. Téli Berek BP., 1966. Móra, Harmadik kiadás.
17362.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Jókai Mór: A kik kétszer halnak meg. I-II. kötet. Jókai Mór összes művei. LXII-LXIII. kötet. Nemzeti Díszkiadás. Bp.,1897, Révai, 4+396+4+275+3 p. Kiadói aranyozott gerincű egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval és gerinccel, az első kötetben két kijáró lappal és rajtuk kis lapszéli szakadásokkal.
17363.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vas Gereben: Nagy idők, nagy emberek. Magyar korrajz. Vas Gereben összes munkái. II. kötet. Gyulay László rajzaival. Bp.,é.n.,Franklin-Társulat, 479+1 p. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, Franklin-kötés, kissé laza fűzéssel.
17364.

Rufpreis:
1 000 HUF

17365.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vörösmarty Mihály minden munkái X. XI. kötet. Pest, 1863, Ráth Mór, (Bécs, Jacob és Holzhausen-ny.),406 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, gerincen kis sérülés, de jó példány.
17366.

Rufpreis:
2 800 HUF

17367.

Rufpreis:
2 800 HUF

17368.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

17369.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF