Szentgyörgyi István (1881-1939) 1920. "A fekete lovas írójának, Herczeg Ferencnek, a bánáti svábság nagy fiának" Br plakett (119,23g/80x46mm) T:2 patina / Hungary 1920. "To Ferenc Herczeg" Br plaque. Sign.: István Szentgyörgyi (119,23g/80x46mm) C:XF patina
HP 5162.