1947-1948 Bp., A Kispesti Deák Ferenc Gimnáziummal kapcsolatos tételek 4 db: 1947-1948 A Kispesti Deák Ferenc Gimnázium 2 db évkönyve 1946-1947, és 1947-1948. iskolai évéről. Kispest, 1947-1948, Kultur-nyomda-Fischhof Nyomda,28+35 p. Kiadói papírkötésben. + 1948 Meghívó a Kispesti Deák Ferenc Gimnázium érettségi báljára, az iskola borítékjában. + 1948 Miniszterelnök, Dinnyés Lajos, gépelt elutasító levele a bál fővédnöki posztjának elutasítása tárgyában.
cca 1949-1950 Vegyes papírrégiség tétel, szocialista témában, 8 db. A Párt vezeti az Ifjúsági Szövetséget. 1. szám. Bp., é.n.,(cca 1950), Magyar Ifjúság Népi Szövetsége Oktatási Osztálya,(Athenaeum-ny.), 28 p. Papírkötés. 1950 Magyar-Szovjet Társaság Tájékoztató. II. évf. 9. sz. Magyar-Szovjet Barátság Hónapja, 1950 febr-márc. 1950 Fűszerértékesítő Nemzeti Vállalat - Szabadságharcos Szövetség üzemi szervezetének szabadságharcos estélyének meghívója, hajtásnyommal. 1949 Orsai Csomópont (Konstantin Zászlonov) film prospektus. Bp.,Globus-ny. Tájékoztató a "sztahanovista cím" elnyerésérének feltételeiről, 4 p. 1949 Szikra. Ifjúmunkás lap. II. évf. 52. sz., szakadozott, foltos. Rákosi Mátyás, és Sztalin fotók, 2 db, foltosak, sérültek, rossz állapotban, 24x18 cm.
cca 1950 Család és iskola. (1. évf.), 2-3. sz. Kiadja a Magyar Nők Demokratikus Szövetsége a szülői munkaközösségek számára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Bp.,Forrás-ny., foltos, 63+1 p.
cca 1950 Szovjet Gyár - Szovjet Asszony. Magyar-Szovjet Társaság és a Magyar Nők Demokratikus Szövetségének kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Bp., Hírlapnyomda-ny., a borító elvált a gerinctől, foltos, 48 p.
1953 Szabad Ifjúság IV. évf. 240. sz. 1953. okt. 13. Bp., Ifjúsági Lapkiadó,(Szikra-ny.), 4 p. A címlapon az Aranycsapat Ausztria elleni 3:2-es győzelmével, kis szakadással.
1956 Vegyes 1956-os folyóirat tétel, 15 db, közte: Népakarat I. évf. 3. sz.;Magyar Honvéd I. évf. 6. ,8. sz.; Igazság. I. évf. 8 sz.; Népszava. 77. évf. 3. sz.; Magyar Függetlenség. I. évf. 3. Déli kiadás.,4. sz.; Hétfői Hírlap. I évf. 3. sz.; Népszabadság. I. .évf. 5. Rendkívüli kiadás,7 sz., Esti Budapest. V. évf. 250 sz. (okt. 23.); Magyar Ifjúság. I. évf. 2., 3. sz.; Szabad Nép. XIV. évf. 297 sz.; Irodalmi Újság. VII. évf. 43 sz.; Szabad Nép 1956. nov. 9. (csak a címlap). Bennük a kor, és a forradalom híreivel. Változó állapotban.