1958 Magyar Grafika, II. évfolyam 1958. 6. sz. Szerk.: Lengyel Lajos. Bp., 1958, Műszaki,(Nyomdaipari Tanulóintézet-ny.) Rengeteg szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, az elülső kötéstáblán hosszában gyűrődés, törés. Megjelent 3500 példányban. Az 1948-as államosítás tízéves évfordulója alkalmára kiadott a magyar nyomdákat gazdag illusztrációs anyaggal bemutató kiadvány.
1960 A Szolnoki MÁV Labdarúgó Szakosztályának Képes Híradója. 50 éves a Szolnoki MÁV SE. Szolnok, Szolnoki MÁV Sport Egyesület labdarúgó szakosztályának propaganda bizottsága, szakadozott, foltos, 24 p.
1961 Keresztury Dezső: Horváth János (1878-1961.) Magyar Nyelv. 1961. Június. LVII. évf. 2 sz. 126-134 p. Keresztury Dezső (1904-1996) író, lapszerkesztő saját kezű dedikációjával Horányi Mátyás (1928-1995) irodalomtörténésznek a Magyar Nyelv egy cikkén.
1962-1980 Vegyes folyóirat tétel, benne űrhajózással kapcsolatos cikkekkel, 3 db: 2 db Hétfői hírek (1962-1963), 1 db Népszabadság (1980). Változó állapotban, benne egy foltos, szakadozott.
Merényi János-Tóth Kálmán-Varga Jenő: Vasúti géptan a közlekedésgépészeti felsőfokú technikum számára. Bp.,1966, Műszaki. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen. Megjelent 540 példány.
1975-1984 Jazz Forums. The Magazine of the European Jazz Federation, 17 szám. Papírkötésben, angol nyelven. Változó, többségében jó állapotban. / 1975-1984 Jazz Forums. The Magazine of the European Jazz Federation, 17 numbers. Paperbinding, in English language, in good condition.