https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 229

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1958 Magyar Grafika, II. évfolyam 1958. 6. sz. Szerk.: Lengyel Lajos. Bp., 1958, Műszaki,(Nyomdaipari Tanulóintézet-ny.) Rengeteg szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, az elülső kötéstáblán hosszában gyűrődés, törés. Megjelent 3500 példányban.   Az 1948-as államosítás tízéves évfordulója alkalmára kiadott a magyar nyomdákat gazdag illusztrációs anyaggal bemutató kiadvány.
1
12773.

1958 Magyar Grafika, II. évfolyam 1958. 6. sz. Szerk.: Lengyel Lajos. Bp., 1958, Műszaki,(Nyomdaipari Tanulóintézet-ny.) Rengeteg szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, az elülső kötéstáblán hosszában gyűrődés, törés. Megjelent 3500 példányban. Az 1948-as államosítás tízéves évfordulója alkalmára kiadott a magyar nyomdákat gazdag illusztrációs anyaggal bemutató kiadvány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1960 Soós Péter: Új értékesítési formák a vendéglátóiparban. Vendéglátóipari Főigazgatóság Közgazdasági csoportja. kb 50 p. Egészvászon kötésben .
1
12774.

cca 1960 Soós Péter: Új értékesítési formák a vendéglátóiparban. Vendéglátóipari Főigazgatóság Közgazdasági csoportja. kb 50 p. Egészvászon kötésben .

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1960 Soós Péter: Új értékesítési formák a vendéglátóiparban. Vendéglátóipari Főigazgatóság Közgazdasági csoportja. kb 50 p. Egészvászon kötésben .
1
12775.

cca 1960 Soós Péter: Új értékesítési formák a vendéglátóiparban. Vendéglátóipari Főigazgatóság Közgazdasági csoportja. kb 50 p. Egészvászon kötésben .

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1960 A Szolnoki MÁV Labdarúgó Szakosztályának Képes Híradója. 50 éves a Szolnoki MÁV SE. Szolnok, Szolnoki MÁV Sport Egyesület labdarúgó szakosztályának propaganda bizottsága, szakadozott, foltos, 24 p.
1
12776.

1960 A Szolnoki MÁV Labdarúgó Szakosztályának Képes Híradója. 50 éves a Szolnoki MÁV SE. Szolnok, Szolnoki MÁV Sport Egyesület labdarúgó szakosztályának propaganda bizottsága, szakadozott, foltos, 24 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1961 Keresztury Dezső: Horváth János (1878-1961.) Magyar Nyelv. 1961. Június. LVII. évf. 2 sz. 126-134 p.  Keresztury Dezső (1904-1996) író, lapszerkesztő saját kezű dedikációjával Horányi Mátyás (1928-1995) irodalomtörténésznek a Magyar Nyelv egy cikkén.
1
12777.

1961 Keresztury Dezső: Horváth János (1878-1961.) Magyar Nyelv. 1961. Június. LVII. évf. 2 sz. 126-134 p. Keresztury Dezső (1904-1996) író, lapszerkesztő saját kezű dedikációjával Horányi Mátyás (1928-1995) irodalomtörténésznek a Magyar Nyelv egy cikkén.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1962-1980 Vegyes folyóirat tétel, benne űrhajózással kapcsolatos cikkekkel, 3 db: 2 db Hétfői hírek (1962-1963), 1 db Népszabadság (1980). Változó állapotban, benne egy foltos, szakadozott.
1
12778.

1962-1980 Vegyes folyóirat tétel, benne űrhajózással kapcsolatos cikkekkel, 3 db: 2 db Hétfői hírek (1962-1963), 1 db Népszabadság (1980). Változó állapotban, benne egy foltos, szakadozott.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Merényi János-Tóth Kálmán-Varga Jenő: Vasúti géptan a közlekedésgépészeti felsőfokú technikum számára. Bp.,1966, Műszaki. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen. Megjelent 540 példány.
1
12779.

Merényi János-Tóth Kálmán-Varga Jenő: Vasúti géptan a közlekedésgépészeti felsőfokú technikum számára. Bp.,1966, Műszaki. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen. Megjelent 540 példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1970 MS Adjaria hajó szálláshelyeinek alaprajza, 60×79 cm
1
12780.

cca 1970 MS Adjaria hajó szálláshelyeinek alaprajza, 60×79 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1970-1980 10 db retró pornó újság
1
12781.

cca 1970-1980 10 db retró pornó újság

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1975-1984 Jazz Forums. The Magazine of the European Jazz Federation, 17 szám. Papírkötésben, angol nyelven. Változó, többségében jó állapotban. / 1975-1984 Jazz Forums. The Magazine of the European Jazz Federation, 17 numbers. Paperbinding, in English language, in good condition.
1
12782.

1975-1984 Jazz Forums. The Magazine of the European Jazz Federation, 17 szám. Papírkötésben, angol nyelven. Változó, többségében jó állapotban. / 1975-1984 Jazz Forums. The Magazine of the European Jazz Federation, 17 numbers. Paperbinding, in English language, in good condition.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1976-1980 Volán TEFU folyóirat, 11 száma.
1
12783.

1976-1980 Volán TEFU folyóirat, 11 száma.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1976-1985 Volán Hírlap 10 száma
1
12784.

1976-1985 Volán Hírlap 10 száma

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse