1936-1941 4 db iskolai értesítő: Angolkisasszonyok budapesti katholikus Sancta Maria Leánygimnáziumának 1935-1936, 1937-1938,1940-1941 értesítői. Benne egy farsangi előadás műsorával, valamint egy emlék füzetjével 1923-1932-ből.. +A budapesti III. kerületi M. Kir. Állami Árpád Gimnázium értesítője 1936-1937. értesítője. Változó állapotban. Többnyire foltos, kopott borítókkal.
1936 Néprajzi Múzeum Értesítője. Szerk.: Bartucz Lajos. XXVIII. évf. 1-4. sz. Bp., 1937, Magyar Történeti Múzeum, 4+168 p. Papírkötésben, sérült gerinccel. Felvágatlan példány.
1938 MS. Milwaukee, a Hamburg Amerika Linie vállalat hajójának 1938 augusztus 12-25. közötti útjának 5 db étlapja, kettőben zenei programmal. Francia és német nyelven./ 1938 5 picies of menu of the MS. Milwakee. The steamship of the Hamburg Amerika Linie. With music program in two menu. 12-25. august 1938. In French and German language.