Drucksachen

Zahl der Lose: 229

1935 Kaszap István (1916-1935) emlékére, 4 db nyomtatvány és képeslap
12724.

Rufpreis:
1 200 HUF

1936 "Prince Edward's Farewell Speech to the Nation" nyomtatvány színes portréképpel
12726.

Rufpreis:
4 000 HUF

1936-1941 4 db iskolai értesítő: Angolkisasszonyok budapesti katholikus Sancta Maria Leánygimnáziumának 1935-1936, 1937-1938,1940-1941 értesítői. Benne egy farsangi előadás műsorával, valamint egy emlék füzetjével 1923-1932-ből.. +A budapesti III. kerületi M. Kir. Állami Árpád Gimnázium értesítője 1936-1937. értesítője. Változó állapotban. Többnyire foltos, kopott borítókkal.
12727.

Rufpreis:
1 000 HUF

1936 Néprajzi Múzeum Értesítője. Szerk.: Bartucz Lajos. XXVIII. évf. 1-4. sz. Bp., 1937, Magyar Történeti Múzeum, 4+168 p. Papírkötésben, sérült gerinccel. Felvágatlan példány.
12728.

Rufpreis:
1 000 HUF

12729.

Rufpreis:
1 000 HUF

1937 Az Est hármas könyve 1937. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban
12730.

Rufpreis:
1 200 HUF

1937 Szabadtéri Játékok Szeged műsorfüzet, 15p
12731.

Rufpreis:
1 400 HUF

12732.

Rufpreis:
800 HUF

1937 Mauthner magárjegyzék litografált reklámjának negatív nyomdai nyomata, Globus Nyomda
12733.

Rufpreis:
2 000 HUF

1938 A Magyar Élet chicagói emigráns folyóirat IX: évf. 1. száma.
12734.

Rufpreis:
1 000 HUF

1938 MS. Milwaukee, a Hamburg Amerika Linie vállalat hajójának 1938 augusztus 12-25. közötti útjának 5 db étlapja, kettőben zenei programmal. Francia és német nyelven./ 1938 5 picies of menu of the MS. Milwakee. The steamship of the Hamburg Amerika Linie. With music program in two menu. 12-25. august 1938. In French and German language.
12735.

Rufpreis:
3 000 HUF

1938 Az Árverési Közlöny 19  évf.3. rendkívüli száma benne az aukció részletei, árak,fotók, Papírkötésben.
12736.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF