Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 186
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1751480
15605
348
Books: Travelling, Local History
1757747
15606
348
1758301
15607
348
1719245
15609
348
Teke századai. Szerk.: Dr. Koszta Sándor. Teke-Kecel, 2007, Magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 1706277
15611
348
1655726
15612
348
Buza Péter: Herminamező. Fejezetek egy városrész történetéből. Bp., 1992, Herminamező Polgári Köre. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. 1706290
15613
348
1718642
15615
348
Bács-Kiskun megye műemlékjegyzéke. Országos Műemléki Felügyelősség. Bp.,1964, É. M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. 1803167
15616
348
2200
Bölöni Farkas Sándor: Nyugateurópai utazás. Bevezetéssel ellátta: Dr. Jancsó Elemér. Erdélyi Ritkaságok 11. kötet. Kolozsvár,1943, Minerva. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
1815424
15617
348
Dömötör Sándor: Hevestől Baranyáig. Pécs, 1983. Egészvászon kötésben, paír védőborítóval
1782674
15618
348
Pápa. Szerk. és a bevezetést írta: Dr. Hermann István. Rajzolta Heitler László. Pápa, 1987, Jókai Mór Városi Könyvtár. Aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 2800 példányban.
1786125
15619
348
Szanyi Dezső-Dr. Dombóvári Antal-Ádám Ferenc: Tanulmányok a rákosmenti iskolák történetéből. Rákosmenti Helytörténeti Füzetek II. évf. 2. szám. Bp.,2004, Erdős Renée Ház. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF