Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 186

Zalakaros. Szerk.: Halász Imre. Zalakaros, 2000, Zalakaros Város Önkormányzata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15590.

Rufpreis:
1 000 HUF

15591.

Rufpreis:
1 200 HUF

15593.

Rufpreis:
800 HUF

15595.

Rufpreis:
1 000 HUF

Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. 1-2. köt. hn., 1988, Castor és Pollux. Kísérőfüzettel. Kiadói papírkötés.
15596.

Rufpreis:
800 HUF

Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2005, Better. Harmadik, megújított kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, az elülső szennylapon hiánnyal.
15597.

Rufpreis:
1 200 HUF

15598.

Rufpreis:
1 600 HUF

15600.

Rufpreis:
1 000 HUF

15601.

Rufpreis:
800 HUF

15602.

Rufpreis:
1 000 HUF

15603.

Rufpreis:
1 600 HUF

15604.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF