https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 186

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Sas Péter: A kolozsvári Szent Mihály templom. Az előszót írta Czirják Árpád érseki helynök-plébános. Kolozsvár, 1998, Gloria Kiadó, Gloria Nyomda-ny.,128 p.+ 4 t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15571.

Sas Péter: A kolozsvári Szent Mihály templom. Az előszót írta Czirják Árpád érseki helynök-plébános. Kolozsvár, 1998, Gloria Kiadó, Gloria Nyomda-ny.,128 p.+ 4 t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tanulmányok Tolna megye történetéből VII. Szerk.: K. Balog János. Szekszárd, 1978, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói műbőr-kötésben. Megjelent 2000 példányban.
1
15572.

Tanulmányok Tolna megye történetéből VII. Szerk.: K. Balog János. Szekszárd, 1978, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói műbőr-kötésben. Megjelent 2000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dala József-Erdélyi Tibor: Matyóföld. A híres Mezőkövesd. Az egészségügyi részt írták: Dr. Benyő Endre-Ifj. Saád Andor Dr. Mezőkövesd, 1993, Mezőkövesdi Önkormányzat Polgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Reprint. Szép állapotban.
1
15575.

Dala József-Erdélyi Tibor: Matyóföld. A híres Mezőkövesd. Az egészségügyi részt írták: Dr. Benyő Endre-Ifj. Saád Andor Dr. Mezőkövesd, 1993, Mezőkövesdi Önkormányzat Polgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Reprint. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mittelholzer: Repülőgépen az Északi Sark felé. Fordította Dr. Prochaska Ferenc. Kiegészíti: Dr. Cholnoky Jenő: A Spitzbergák földrajzi képe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1926, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 185 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, kijáró előzéklappal.
1
15577.

Mittelholzer: Repülőgépen az Északi Sark felé. Fordította Dr. Prochaska Ferenc. Kiegészíti: Dr. Cholnoky Jenő: A Spitzbergák földrajzi képe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1926, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 185 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, kijáró előzéklappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kelemen Pál: Istenek csatatere. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.
1
15579.

Kelemen Pál: Istenek csatatere. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Veress Géza (szerk.): Debrecen története 5. - Tanulmányok Debrecen 1944 utáni történetéből Debrecen, 1997
1
15580.

Veress Géza (szerk.): Debrecen története 5. - Tanulmányok Debrecen 1944 utáni történetéből Debrecen, 1997

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Téglás Tivadar dr. (szerk.: Pestszentlőrinc krónikája. Múltunkról a mának. Budapest, 1996, Pestszentlőrinc- Pestszentimre Önkormányzata Közművelődési és sport alapítványa. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.
1
15581.

Téglás Tivadar dr. (szerk.: Pestszentlőrinc krónikája. Múltunkról a mának. Budapest, 1996, Pestszentlőrinc- Pestszentimre Önkormányzata Közművelődési és sport alapítványa. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kiss István: A pápai plébánia története. Jókai Reprint 3. Pápai, 1996, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
15583.

Kiss István: A pápai plébánia története. Jókai Reprint 3. Pápai, 1996, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Források Budapest múltjából II. kötet. 1873-1919. Szerk.: Bácskai Vera. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai II. kötet. Bp., 1971, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben.
1
15584.

Források Budapest múltjából II. kötet. 1873-1919. Szerk.: Bácskai Vera. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai II. kötet. Bp., 1971, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kneifel Imréné Békefi Erzsébet: Bakonyoszlop története. Bakonyoszlop,2001, Bakonyoszlop Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15585.

Kneifel Imréné Békefi Erzsébet: Bakonyoszlop története. Bakonyoszlop,2001, Bakonyoszlop Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Horváth László: Vámosgyörk évszázadai. Vámosgyörk, 2002, Vámosgyörk Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15587.

Horváth László: Vámosgyörk évszázadai. Vámosgyörk, 2002, Vámosgyörk Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Visegrády Gabriella: Parti szél. Budapest, [1943.] Dr. Vajna és Bokor. Kiadói félvászon-kötésben, színes, illusztrált kiadói papírborítóban. A borító szélei kissé szakadtak, ettől eltekintve jó példány.
1
15589.

Visegrády Gabriella: Parti szél. Budapest, [1943.] Dr. Vajna és Bokor. Kiadói félvászon-kötésben, színes, illusztrált kiadói papírborítóban. A borító szélei kissé szakadtak, ettől eltekintve jó példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse