Hollóházi pletykálkodók, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal... https://www.darabanth.com/de/347-Fernauktion/347.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Hollohazi-pletykalkodok-kezzel-festett-jelzett-apro-kopas-nyomokkal-es-hajszalrepedesse~II1968892
1968892
11173
347
Beschreibung: Hollóházi pletykálkodók, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal és hajszálrepedéssel, m:22 cm
: turóczi_márk