Héjas Endre: A sikeres méhészkedés feltételei, módja és eszközei. Bp.,1926, "Patria", 448 p. Kiadói kopott félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, az első két lap szélén kis szakadásokkal.
Dr. Schandl József: Az állattenyésztés enciklopédiája. Bp.,1924, Eggenberger, 144 p. + Reichenbach Béla: Dánia mezőgazdasága magyar gazdaszemmel nézve. Bp.,1927, "Pátria", 56 p. (Egybekötve.) Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos, viseltes borítóval, de belül néhány kissé foltos laptól eltekintve jó állapotban.
Dr. Bernátsky Jenő: A gyümölcskertészet elmei. Különös tekintettel a gyümölcsfák betegségei elleni védekezésre. Gazdasági tanácsadó. 27. Bp., é.n., Athenaeum, 237 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben.
Jablonowski József: A gyümölcsfák és a szőlő kártevő rovarai. Bp.,1902, Pallas, 83+8 p. + 4 t. (litográfiák.) Átkötött kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.