https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 49
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1957144
16878
347
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Virágkötészet. Szerk.: Wenszky Ágnes. Bp.,1990, Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1952188
16879
347
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Czáka Sarolta-Valló László: A metszés ábécéje. Bp., 1987, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1959883
16880
347
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyvtétel, 3 db: Szőlő, gyümölcs díszfaiskolai árjegyzék. Szerk.: Kuluncsics Péter. Bp.,1978,Kertiforg Kft. Kiadói papírkötés. Dr. Martinovich Valér-Dr. Folk Győző: Dísznövények gyógyítása. Bp.,1982, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Szobanövények. Szerk.: Lelkes Lajos. Bp.,1988, Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1959903
16881
347
0
1600
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Urania növényvilág 3 kötete: Magasabbrendű növények I-II. kötet.; Alacsonyabbrendű növények.; Bp.,1977-1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1904457
16882
347
0
4400
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Köves Gábor Zoltán: Hús- (haszon) galamb tartás. Bp., 1946, Athenaeum-ny., 31 p. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kis folttal a borítón, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1577655
16883
347
0
1800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Turós Emil, Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt, kissé hiányos papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1918630
16884
347
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Szárnyasok. Nova szakácskönyvek. Bp.,1991,Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1847667
16885
347
0
4200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Böő István: A baromfitartás gyakorlata (pecsenyecsirke, tojótyók, pulyka, liba, kacsa, gyöngytyúk. Bp.,1996, Mezőgazdasági Szaktudás Kiadó. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1904676
16886
347
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Domokos János: Dísznövénytermesztés. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.+ Szobanövények. Szerk.: Lelkes Lajos. Bp.,1988, Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1809553
16887
347
0
12000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Istvánffi Gyula: Tanulmányok a szőlő fakórothadásáról. A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet közleményei. II. kötet. Szerk.: Csik-mádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp.,1902, Pallas Rt.,VII+290 p.+I-XXIV t (számozott, színes, kétlapos lithográfiák.) Kiadói papírkötés, a szöveg részen felvágatlan lapokkal, megviselt állapotban, a kötése sérült, szétvált, a gerince részben hiányos. Ritka!
Das Lot is nicht erreichbar
1834364
16888
347
0
5000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Venesz József: Ételkészítés technikája. A véndéglátóipari tanulóiskolák számára. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, de belül jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1780307
16889
347
0
2000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Enesei Dorner Béla: A kereskedelmi trágyák történelme, gyártása és használata. Bp.,[1925],Athenaeum, 508 p. Harmadik, teljesen átdolgozott és bővített kiadás. Szövegközti képekkel. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse