Gläser Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1375166
11348
346
Glass-objects
cca 1860 Kothgasser stílusú emlékpohár, formába fúvott üveg, csiszolt, zománc festett, aranyozott peremmel, m:11cm / circa 1860 Kothgasser style glass, mold blown glass, polished, painted enamel, gold rim, m: 11cm
1899972
11349
346
22000
Glass-objects
Muranoi formába fújt díszkancsó, több rétegű borostyánszínű, tejopál díszítéssel, jelzés nélkül, hibátlan, m:39 cm
1900012
11350
346
14000
Glass-objects
Muranoi fújt váza, több rétegű, jelzés nélkül, hibátlan, m:39 cm
1961744
11351
346
Glass-objects
Muránói "uránium" szív tálka, formába fújt, jelzés nélkül, hibátlan, 13×11 cm
1961698
11352
346
Glass-objects
Muranói "Sommerso" tálka, formába fújt, jelzés nélkül, alján karcolásokkal, 14,5×12 cm
1911321
11353
346
28000
Glass-objects
Venini Murano jelzéssel: Fújt díszváza, csavar szálas díszítéssel, több rétegű, karcolásokkal csorba nélkül, m: 24 cm
1911293
11354
346
14000
Glass-objects
Swarovski tavirózsás gyertyatartó, csiszolt, csorba és karcolás nélkül, jelzett, d: 12 cm, m:6 cm
1911269
11355
346
24000
Glass-objects
Barovier jelzésű kancsó, apró karolásokkal, többrétegű, csorba nélkül, m:20 cm
1911304
11356
346
Glass-objects
Jelzett (Cristal de France) fújt kínáló tál, alján nagyon apró csorbákkal, anyagában színezett, h: 61 cm, m:13 cm
1911265
11357
346
26000
Glass-objects
Moser art deco kínáló tál, formába öntött, jelzett, alján karcolásokkal, csorba nélkül, m: 9,5 cm, d: 33 cm 1933348
11358
346
Glass-objects
Metszett üveg kínáló d: 25 cm 6 db tálkával.
1375131
11359
346
Glass-objects
cca 1860 Emlékpohár, formába fúvott, hámozott üveg, csiszolt, zománc festett, aranyozott peremmel, egészen apró hibával, m:12cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF