Gläser Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1375202
11360
346
Glass-objects
cca 1860 Emlékpohár, formába fúvott üveg, csiszolt, zománc festett, aranyozott peremmel, m:12cm /circa 1860 Memorial Cup, mold blown glass, polished, painted enamel, gold rim, m: 12cm
1375208
11361
346
Glass-objects
cca 1860 Emlékpohár, formába fúvott üveg, csiszolt, zománc festett, kopott aranyozott peremmel, m:13cm /circa 1860 Memorial Cup, mold blown glass, polished, painted enamel, gold rim, m: 13cm
1504243
11362
346
Glass-objects
Ókori görög jelenetes formába fújt díszváza, kézzel festett, kopott aranyozás, m:31 cm
1466560
11363
346
Glass-objects
Formába öntött tejüveg urna váza, több rétegű, anyagában színezett, jelzés nélkül, hibátlan, m:23 cm 1965396
11364
346
Glass-objects
Országos Magyar Tejszövetkezeti Központ feliratos tejesüveg, 5 dl, apró kopásokkal, m: 18 cm 1965313
11365
346
Glass-objects
Braun likőrös üveg címerrel, kis csorbával, m: 27,5 cm 1964884
11366
346
3400
Glass-objects
Ólomkristály váza, csiszolt, metszett, apró kopásokkal, m: 20 cm 1855998
11367
346
Glass-objects
3 db különféle üveg kiöntő, dugókkal, az egyiken csorbákkal, jelzés nélkül, különböző méretben 985846
11368
346
Glass-objects
Ólomkristály váza, csiszolt, metszett, apró csorba a peremén, m:31 cm 1387504
11369
346
Glass-objects
Ólomkristály kaspó, csiszolt, metszett, jelzés nélkül, hibátlan, d: 21,5 cm 984014
11370
346
Glass-objects
1962027
11371
346
Glass-objects
Régi kézzel festett vizes pohár ( 2 db), kupicás (2 db), egyiken nagyon apró csorba, 6-13,5 cm, összesen:4 db
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF