Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 27

Ausztria 1889. "Rudolf koronaherceg temetésére" Cu zseton (26mm) T:2- ph. Austria 1889. "For the Funeral of Rudolf, Crown Prince of Austria" Cu jeton (26mm) C:VF edge error
30872.

Rufpreis:
1 400 HUF
17

Ausztria DN "Austria-Österreich-Autriche - Zum Glück gibts Österreich / Österreich" jelzett Ag emlékérem (14,98g/0.925/35mm) T:1 (eredetileg PP) Austria ND "Austria-Österreich-Autriche - Zum Glück gibts Österreich / Österreich" hallmarked Ag commemorative medallion (14,98g/0.925/35mm) C:UNC (originally PP)
30873.

Rufpreis:
2 000 HUF

Franciaország 1979. "De la Paix Mondial Mouvement" Br emlékplakett eredeti dísztokban. Szign.: Sindelák (68mm) T:1 France 1979. "De la Paix Mondial Mouvement" Br commemorative plaque in original case. Sign.: Sindelák (68mm) C:UNC
30874.

Rufpreis:
2 000 HUF

30875.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Nagy-Britannia 1912. "Modern Művészetek és Ipar / Nemzetközi Kiállítás - London 1912" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Revillon (59mm) T:2,2- ph. Great Britain 1912. "Modern Arts and Industry / International Exhibition - London 1912" double sided Br commemorative medallion. Sign.: Revillon (59mm) C:XF,VF edge error
30876.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

30877.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy-Britannia DN "Horatio Nelson / Trafalgar 1805. okt. 21." fém emlékérem (32mm) T:2 Great-Britain ND "Horatio Nelson / Trafalgar Oct. 21. 1805." metal commemorative medallion (32mm) C:XF
30878.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Német Államok / Köln 1865. "Általános mezőgazdasági kiállítás" jelzetlen Ag emlékérem (ANUGA kiállítás elődje) (36,2g/41mm) T:2 kis ph. R! /  German States / Cologne 1865. "International Agricultural Exhibition" unmarked commemorative Ag medallion (predecessor of ANUGA exhibition) (36,2g/41mm) C:XF small edge error R!
30879.

Rufpreis:
10 000 HUF

NSZK DN "Rhinoceros - Zaire / Bedrohte Tierwelt" Ag emlékérem (31,15g/0.999/40mm) T:1- kis patina FRG ND "Rhinoceros - Zaire / Bedrohte Tierwelt" Ag commemorative medallion (31,15g/0.999/40mm) C:AU small patina
30880.

Rufpreis:
4 000 HUF

30881.

Rufpreis:
800 HUF

30882.

Rufpreis:
800 HUF

30883.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF