Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 27

30884.

Rufpreis:
800 HUF

Olaszország  DN "F.I.A.P." Br birkózó érem (38mm) T:1-,2  Italy ND "F.I.A.P." Br wrestler medal (38mm) C:AU,XF
30885.

Rufpreis:
2 800 HUF

Svájc DN "Matterhorn - Die Schweizer Berge" jelzett Ag emlékérem (20,10g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) Switzerland ND "Matterhorn - Die Schweizer Berge" hallmarked Ag commemorative medallion (20,10g/0.999/40mm) C: UNC (originally PP)
30886.

Rufpreis:
4 000 HUF

Svájc DN "Bietschhorn - Die Schweizer Berge" jelzett Ag emlékérem (20,32g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) Switzerland ND "Bietschhorn - Die Schweizer Berge" hallmarked Ag commemorative medallion (20,32g/0.999/40mm) C: UNC (originally PP)
30887.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vatikán 2005. "XVI. Benedek pápa" ezüstözött multicolor emlékérem (40mm) T:PP  Vatican 2005. "Pope Benedictvs XVI" silver-plated multicolour medallion (40mm) C:PP
30888.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes: Németország 1946. "Prosit 1946 / Ich bringe glück im ersten Friedensjahr" Zn újévi emlékérem + Franciaország DN "Salon du Phonographie - Paris" fém zseton + Ausztria 1950. "1. ÖSTERR. KULTURWOCHE 1950 - FÜR ÖSTERREICHS KUNST UND WISSENSCHAFT / GOLDENER GROSCHEN" Cu zseton T:2,2-
30889.

Rufpreis:
800 HUF

2db klf külföldi emlékérem, az egyik fa alapon T:2 2pcs of diff commemorative medals, one on wooden base C:XF
30890.

Rufpreis:
800 HUF

1981. "PAX OPTIMA RERVM A DNT  MDCXLVIII / MONAST CI EPLIS LOCV PACIS VNLIS" fémjel nélküli Ag utánveret (11,54g) T:1 (eredetileg PP)
30891.

Rufpreis:
2 000 HUF

1987. "CAESAR APUISGRANI IOSEPHUS PUANDO SAGRATUS 1706 / SENATUS ISTA IUVENTUTIMERITAE DAT DONA" fémjel nélküli Ag utánveret (11,19g/30mm) T:1 (eredetileg PP)
30892.

Rufpreis:
2 000 HUF

1988. "CAR PHIL DGCPR SRT ARCHIT ET EL / MDCCXIX" fémjel nélküli Ag utánveret (11,33g/30mm) T:1 (eredetileg PP)
30893.

Rufpreis:
2 000 HUF

~2004. "Labdien eiropa! - Sv. Petera baznica - Latvija" jelzett Ag emlékérem (31,01g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) ~2004. "Labdien eiropa! - Sv. Petera baznica - Latvija" hallmarked Ag commemorative medallion (31,01g/0.999/40mm) C:UNC (originally PP)
30894.

Rufpreis:
6 000 HUF

~2004. "Dober dan Evropa! - Tromostvoje - Slowenije" jelzett Ag emlékérem (31,16g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) ~2004. "Dober dan Evropa! - Tromostvoje - Slowenije" hallmarked Ag commemorative medallion (31,16g/0.999/40mm) C:UNC (originally PP)
30895.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF