Németország 2012. "Szlovénia / 10 éves az Euró" aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1 Germany 2012. "Slowenien / 10 Jahre Euro-Bargeld" gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC
Svájc DN "Matterhorn - Die Schweizer Berge" jelzett Ag emlékérem (20,10g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) Switzerland ND "Matterhorn - Die Schweizer Berge" hallmarked Ag commemorative medallion (20,10g/0.999/40mm) C: UNC (originally PP)
Svájc DN "Bietschhorn - Die Schweizer Berge" jelzett Ag emlékérem (20,32g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) Switzerland ND "Bietschhorn - Die Schweizer Berge" hallmarked Ag commemorative medallion (20,32g/0.999/40mm) C: UNC (originally PP)
Vegyes: Németország 1946. "Prosit 1946 / Ich bringe glück im ersten Friedensjahr" Zn újévi emlékérem + Franciaország DN "Salon du Phonographie - Paris" fém zseton + Ausztria 1950. "1. ÖSTERR. KULTURWOCHE 1950 - FÜR ÖSTERREICHS KUNST UND WISSENSCHAFT / GOLDENER GROSCHEN" Cu zseton T:2,2-
1987. "CAESAR APUISGRANI IOSEPHUS PUANDO SAGRATUS 1706 / SENATUS ISTA IUVENTUTIMERITAE DAT DONA" fémjel nélküli Ag utánveret (11,19g/30mm) T:1 (eredetileg PP)