Juwelen

Zahl der Lose: 203

Ezüst(Ag) karlánc jelzett, h: 18 cm + ezüst(Ag) gyűrű kővel, méret: 55, bruttó: 4,4 g
19024.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) fonott karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 6,1 g
19025.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár kővel, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 2,1 g
19026.

Rufpreis:
800 HUF
21

Ezüst(Ag) markazitos virágos kitűző, jelzett, sérült, 5,3×2 cm, bruttó: 6,8 g
19027.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst(Ag) filigrán masnis kitűző, jelzett, 5,2×2,5 cm, nettó: 4,8 g
19028.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag) őzlábas csavart nyelű fűszerkanál, jelzett, h: 10 cm, nettó: 9,1 g
19029.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) antik szobros fűszerkanál, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 8,6 g
19030.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) rózsás nyelű fűszerkanál, jelzett, h: 9,3 cm, nettó: 7,2 g
19031.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) képkeretes medál, jelzett, d: 6,4 cm, bruttó: 24,5 g
19032.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített hattyú alakú kitűző, jelzett, 5,5×2,8 cm, bruttó: 9 g
19033.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) extravagáns négyszögletes masszív karperec, biztonsági lánccal, jelzett, 6,5×6 cm, nettó: 32 g
19034.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
14

Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített fülbevalópár, jelzett, 2×1,2 cm, bruttó: 7,5 g
19035.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF