Juwelen Zahl der Lose: 203
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1960975
19012
346
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrándíszes nyakék, jelzett, h: 45 cm, nettó: 42,9 g
1960971
19013
346
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) meandermintás áttört karkötő, jelzett, h: 20,5 cm, nettó: 17,4 g
1961017
19014
346
Jewellery
Ezüst(Ag) háromszínű fonott nyaklánc, karikadíszes nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 9,8 g 1961049
19015
346
Jewellery
Ezüst(Ag) hengeres karkötő, jelzett, állítható hosszúság: 17,5-20,5 cm, nettó: 22,9 g 1961055
19016
346
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, köves kereszt függővel, jelzett, állítható hosszúság: 45-50 cm, 5,7×2,5 cm, bruttó: 13,5 g
1961052
19017
346
Jewellery
Ezüst(Ag) fantázia mintás karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 8,6 g
1960964
19018
346
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) glídes fantáziamintás karkötő, jelzett, h: 21,5 cm, nettó: 11,6 g 1961025
19019
346
Jewellery
Ezüst(Ag) golyómintás nyaklánc, áttört szív függővel, jelzett, h: 49,5 cm, 4×5 cm, nettó: 10,3 g
1960966
19020
346
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört lóherés karkötő, jelzett, h:19,5 cm, nettó: 18,6 g 1960988
19021
346
Jewellery
Ezüst(Ag) levélmintás aranyozott nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó: 14,7 g 1961014
19022
346
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziamintás nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 10 g 1964570
19023
346
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc filigrán medállal, jelzés nélkül, fém kapoccsal, h: 72 cm, nettó: 5,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF