Albrecht Kir. Herceg et al.: Magyar Sport. Budapest, [1934], Merkantil Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült, javított kötéssel, a 15/16. oldal kijár.
Farkasházy Tivadar: Bobby visszatér avagy a Fischer-rejtély. Bp,2008, Adwise Media. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
Páder János: Kosárlabda. Szemlvények külföldi szakfordításokból. hn.,1963, k.n. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, a könyvtest elvált a borítótól, a gerince sérült, szakadt, foltos.
Sándor Béla: d6 védelem. Gyalog- és futóvégjátékok, tisztek gyalogok ellen. Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1969, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 3800 példányban.