Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 62
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1964364
15630
346
Books: Sports, Chess, Alpinism
Sándor Mihály: Vasutasból aranybányász. Beszélgetések Buzánszky Jenővel. Debrecen, 2007, Campus Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Buzánszky Jenő (1925-2015) dedikációjával.
1960837
15631
346
Ifj. Papp László: Édesapám, Papp Laci. Harc ringen belül és kívül. Bp.,2004, Tinta. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
1964381
15632
346
1934052
15633
346
Pongrácz György: A bamba. Deák Ferenc életregénye. Bp.,1992, SZAC. Fekete-fehér fotókkal illusztrált Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal, foltos. Deák Ferenc (1922-1998) aláírásával. 1886714
15634
346
1966714
15635
346
Nagy Béla: FTC évkönyv 1986. Kiadói kartonálásban. 1966720
15636
346
1966692
15637
346
3 kézilabdával kapcsolatos könyv: Kézilabdázás. Verseny- és játékszabályok. Sport 1964. (2x) + Országos Sport HIvatal: A kézilabda. Bp., 1949.
1966718
15638
346
1962110
15639
346
Szekeres István: Hegedűs Csaba. Bp., 1981, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
1966351
15640
346
Kahlich Endre-Gy. Papp László-Subert Zoltán: Olimpiai játékok 1896-1976. 1980. Két kötet Bp., 1977, 1980 Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1963482
15641
346
Nobel József: Vállalati sport aranykönyve. Összeállította: Takács István. Bp.,1947,Reiner Ödön-ny., 49+1+6 p. Kiadói kopott félvászon-kötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF