15644.
Beendet 346. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
900 HUF
2,44 EUR, 2,81 USD
Arató Géza et al.: Magyar sport. Bp., é. n., Reé László. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben, az elején két laza lappal, laza fűzéssel.