Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 50
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1831624
17274
346
Books: Social sciences
Ortutay Gyula: Kis magyar néprajz. Bp.,1958,Bibliotheca Kiadó. Harmadik, bővített és javított kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1769616
17275
346
Books: Social sciences
Papp Jenő: A mai Magyarország erkölcsrajza. Korunk kritikája 1918-1933. Bp., 1934, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
1911650
17276
346
Books: Social sciences
Papp István: Finn-magyar szótár. Bp.,1970, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
1802751
17277
346
Books: Social sciences
Lackó Miklós: Sziget és külvilág Bp., 1996. MTA Történettudományi Intézet,
1817646
17278
346
100
Books: Social sciences
Tanulmányok, cikkek a fővárosi gyermekvédelem köréből. Bp., 1991. 224p. csak 300 pld.
1766274
17279
346
2200
Books: Social sciences
1766278
17280
346
Books: Social sciences
1783672
17281
346
Books: Social sciences
1732064
17282
346
Books: Social sciences
Bognár Cecil: Pszichológia. Bp.,1935,Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
1783675
17283
346
100
Books: Social sciences
Erdélyi Magyar Szótörténeti Tár I. kötet. Szerk.: Szabó T. Attila. Bp.-Bukarest, 1995, Akadémiai Kiadó-Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés. 1962811
17284
346
Books: Social sciences
1907637
17285
346
Books: Social sciences
Völgyesi Ferenc: Minden a lélek. A démonológiától a gyógyhipnózisig. 246 képpel. Bp., 1940. Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen. A szerző által dedikált. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF