Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 50
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1642470
17250
346
Books: Social sciences
Lénárd Ferenc: A lélektan útjai. Bp., 1947, Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kopottas és kissé foltos gerinccel.
1642576
17251
346
Books: Social sciences
Lénárd Ferenc: Emberismeret. Általános lélektan. Bp. 1948, Egyetemi Ny. 134 l., IV t. (képek). Számos szövegközti és egész oldalas képpel, ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötésben
1646893
17252
346
Books: Social sciences
Kornis Gyula: Elemi pszichológiai kísérletek Franklin-Társulat, 1942. Kiadói papírkötésben.
1827797
17253
346
Books: Social sciences
1871692
17254
346
Books: Social sciences
1647281
17255
346
Books: Social sciences
1647383
17256
346
Books: Social sciences
27 darab, nagyrészt társadalomtudományi tematikájú könyv egy tételben, jó kiadásokkal, közte MTA is. 1647287
17257
346
Books: Social sciences
Boissier,Gaston: Cicero és barátai.Tanulmány a Caesar korabeli római társadalom fölött. Bp., 1876. MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé sérült gerinccel
1647285
17258
346
Books: Social sciences
Nisard Dezső: Tanulmányok a renaissance és a reformáció korából. Budapest, 1875, MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé sérült gerinccel
1642589
17259
346
Books: Social sciences
1647058
17260
346
Books: Social sciences
1750963
17261
346
100
Books: Social sciences
Fél Edit: Magyar népi vászonhímzések. Magyar népművészet 8. Bp.,1976, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF