Bücher: Militaria Zahl der Lose: 36
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1960768
16625
346
Books: Military
"Verekedni utolsó emberig." A turai lovasütközet. 1849. július 20. Tanulmányok. Szerk.: Rosonczy Ildikó. Bp.,2009, Magyar Napló. Kiadói kartonált papírkötés. 1966730
16626
346
Books: Military
Geoffrey Regan: Hadászati balfogások. Bp.,1993, Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés.
1960856
16627
346
Books: Military
Dr. Szalai János: Pénzügyőrség negyedszázada. Bp.,1972, Zrínyi. Kiadói műbőr-kötés. A függelékben pénzügyőri ruházatokkal, testületi jelvényekkel és rangjelzésekkel 1945-től. 1961732
16628
346
Books: Military
Bánó Attila: A magyar nemes vitézsége. Bp., Athenaeum Kiadó, 2009. Kiadói, kissé sérült kartonálásban
1951867
16629
346
2200
Books: Military
1902990
16630
346
4200
Books: Military
1902994
16631
346
4200
Books: Military
1899102
16632
346
Books: Military
1815560
16633
346
Books: Military
1951794
16634
346
Books: Military
Nagy István György; Szentesi György: Rakétafegyverek, űrhajózási hordozórakéták Zrínyi Katonai Kiadó, 1983. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.+Nagyváradi Sándor-Varsányi Ernő: Katonai repülőgépek típuskönyv. Bp., 1976. Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban. 1828435
16635
346
Books: Military
Carl von Clausewitz: A háborúról I-II. Fordította és jegyzetekkel ellátta: Dr. Réczey Ferenc: Bp.,1962, Zrínyi Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a II. köteten kopott aranyozással, de alapvetően jó állapotban. Megjelent 4000 példányban. 1896101
16636
346
2200
Books: Military
Gyenes István: Hitler vérebei. Magyar Téka. A borító Szász Pál munkája. Bp., (1945),Forrás-nyomda, 80 p. Kiadói papírkötés, szép állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF