Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 36

"Verekedni utolsó emberig." A turai lovasütközet. 1849. július 20. Tanulmányok. Szerk.: Rosonczy Ildikó. Bp.,2009, Magyar Napló. Kiadói kartonált papírkötés.
16625.

Rufpreis:
1 200 HUF

Geoffrey Regan: Hadászati balfogások. Bp.,1993, Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés.
16626.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Szalai János: Pénzügyőrség negyedszázada. Bp.,1972, Zrínyi. Kiadói műbőr-kötés. A függelékben pénzügyőri ruházatokkal, testületi jelvényekkel és rangjelzésekkel 1945-től.
16627.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Bánó Attila: A magyar nemes vitézsége. Bp.,  Athenaeum Kiadó, 2009. Kiadói, kissé sérült kartonálásban
16628.

Rufpreis:
1 600 HUF

16629.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16630.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

16631.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

16632.

Rufpreis:
4 000 HUF

16633.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy István György; Szentesi György: Rakétafegyverek, űrhajózási hordozórakéták Zrínyi Katonai Kiadó, 1983. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.+Nagyváradi Sándor-Varsányi Ernő: Katonai repülőgépek típuskönyv. Bp., 1976. Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
16634.

Rufpreis:
2 000 HUF

16635.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gyenes István: Hitler vérebei. Magyar Téka. A borító Szász Pál munkája. Bp., (1945),Forrás-nyomda, 80 p. Kiadói papírkötés, szép állapotban.
16636.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF