Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 36

Főleg hadtudományi és történelmi könyvek tétele banánosládában. Horthy, Trianon. II. világháború
16613.

Rufpreis:
4 000 HUF
16

Horváth Zoltán-Kováts Zoltán:A haditechnika évezredei. Bp., 1977. Zrínyi Katonai Kiadó  Egészvászon kötésben,  papír védőborítóval
16614.

Rufpreis:
1 000 HUF

Józsa Béla (szerk.): Magyar Futár- Válogatás a M. F. 1941-44 között megjelent cikkeiből. Militaria, 2000
16615.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aradi Gábor-Szabó Péter: A tolnai hadosztály a Don-kanyarban. Bp.,2017, HM Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, CD melléklettel.
16616.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Für Lajos: Mennyi a sok sírkereszt? Magyarország embervesztesége a második világháborúban. New York, 1987, Püski. Kiadói papírkötés.
16617.

Rufpreis:
800 HUF

Mölders und seine Männer. Szerk.: Forell, Fritz von. Graz, 1941, Steierische Verlagsanstalt. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16618.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szegő Krisztina: Haditudósítók a XX. században. Bp., 2004, ZMNE. Dedikált. Papírkötésben, megjelent 500 példányban.
16619.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vegyes könyvtétel, 2 db:   Adolf Galland: 104 Légigyőzelmem. Elsők és utolsók. Fordította Tobak Tibor, Cserny Miklós. Bp.,1991, Aero és Rádió Kft. Kiadói papírkötés.  Nyikolaj Csukovszkij: A balti égbolt. Fordította: Radó György. Bp., 1959, Zrínyi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16620.

Rufpreis:
1 000 HUF

Daniel Manana Laino: Harc a Falkland- (Malvin-) szigetekért. 1982. Bp., 1985, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16621.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szőnyi Lajos: Zenészek egyenruhában. A rendőrzenekar története. Dr. Benkó Sándor (Benkó Dixieland Band) előszavával. [Bp.,2010, Készenléti Rendőrség.] Kiadói kartonált papírkötés.
16622.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hajrá Honvéd - Erdélyért. Erdélyi vonatkozású dalok gyűjteménye a magyar katonaszellem szolgálatára. Bp., 1940. Vitézi rend Zrínyi csoportja. 64p. Foltos
16623.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Dr. Kalmár János: Régi magyar fegyverek. Bp.,1971, Natura, 430 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
16624.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF