Tétel

Rufpreis:

2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD

Beschreibung:

Szüts Mihály: Mezőgazdasági becsléstan. Kiadja: Országos Magyar Gazdasági Egyesület. Bp.,1896, "Pátria", X+219 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza címlappal, foltos lapokkal, névbélyegzővel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra