17104.
Beendet 346. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Szilassy Zoltán: A fű-féle takarmánynövény és termesztésük. Bp., 1892, Pesti Könyvnyomda Rt., 204+2 p. KésÅ‘bbi átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borÃtóval, részben hiányos cÃmlappal, egyébként jó állapotban.