Mitrovics Gyula: A magyar esztétikai irodalom története. [Bp.-Debrecen,1928, Csáthy Ferenc,]4+448+8 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. + Bibliográfia, 4 sztl. lev.
1907 Doby Jenő művészi hagyatékának kiállítása. Szépművészeti Múzeum Grafikai Osztály kiállításai III. Bp., 1907, Hornyánszky-ny., 31 p. Kiadói papírkötés, az utolsó lap felső sarkán kis hiánnyal, valamint a kiállítás meghívójával, valamint Doby Jenő metszeteinek árjegyzékeivel (3 db), borítékkal.
Lengyel Györgyi: Keresztszemes kézimunkák. Bp., 1981, Magyar Nők Országos Tanácsa - Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Erdélyi zene- és színművészeti kiállítás. 1941. nov. 9-30. Kolozsvár, 1941, Kolozsvár Thj. Szab. Kir. Város,(Nagy Jenő és Fia-ny.), 47 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, bejelelölésekkel.