Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1902511
17047
346
Books: Architecture, Art
Klotz Miklós: Imago. Szerk.: Bolla Mária, Hock Bea et al. Csobánka, 1999, Míró Flex Kiadó Kft. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal.
1902582
17049
346
Books: Architecture, Art
Kőváry László: Tájképek utazási rajzokban. Válogatta, a bevezetőt és a jegyzeteket írta Bálint József. Téka. Bukarest, 1984, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés.
1898287
17050
346
Books: Architecture, Art
1898403
17051
346
Books: Architecture, Art
1896449
17055
346
Books: Architecture, Art
Fehér Zsuzsa - Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XX. században. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban. 1896064
17057
346
Books: Architecture, Art
1896056
17058
346
Books: Architecture, Art
1819917
17059
346
Books: Architecture, Art
Dávid Katalin: Magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. 1896062
17060
346
Books: Architecture, Art
Maurice Lacroix Switzerland Masterpiece Collection 03/04. Német nyelvű órakatalógus.
1898585
17061
346
Books: Architecture, Art
Dr. Jámbor Kálmánné: Rábaközi hímzések. Bp., 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 28 t. Kiadói mappában.
1876556
17063
346
Books: Architecture, Art
Zichy Mihály által illusztrált könyv: Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
1859644
17065
346
Books: Architecture, Art
Monet és barátai. Kiállítási katalógus. Bp.,2003, Vincze. Kiadói papírkötés, jó állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF