Hans Holbein der Jüngere. Szerk.: Heinrich Leporini. Handzeichnungen Grosser Meister. Wien-Leipzig,é.n., Manz Verlag. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott gerinccel, német nyelven. Iván Szilárd (1912-1988) festő, grafikus aláírásával. / Paperbinding, with a little bit raunchy spine, in German language. With signature of Szilárd Iván, painter, graphic artist.
H. Knackfuß: Rembrandt. Künstler-Monographien 3. Bielefeld&Leipzig, 1924, Velhagen & Klasing. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, foltos, hullámos borítóval, lapokkal, német nyelven. Iván Szilárd (1912-1988) festő, grafikus aláírásával. / Paperbinding, with spotty and wavy pages, and cover, in poor condition, in German language. With signature of Szilárd Iván, painter, graphic artist.
Egyházi épületek és műtárgyak gondozása. Szerk.: Cserháti József - Esze Tamás. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Jászai Mari emlékiratai. S. a. r.: Lehel István, illusztrálta Haranghy Jenő. Bp., [1927], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kicsit laza, aranyozott vászonkötésben, néhány lap kijár.
Werkstatt Rixdorfer Drucke. Oeuvre Verzeichnis: Bremer, Schindehütte, Vennekamp, Waldschmitt. Szerk.: Ohff, Heinz. Berlin, 1970, Merlin Verlag. 4 db német nyelvű művészeti könyv számos érdekes műalkotással. Kartonált papírkötésben, karton védőtokban, jó állapotban. / 4 German art publications with a lot of interesting artworks. Hardcover, in cardboard case, in good condition.
Isskustvo sovetskogo paleha. L'art palekh sovietique. The Art of Soviet Palekh. Szerk.: Ustinova, E. A.; Matveyeva, N. I. Moszkva, 1958, Sovetskij hudozhnik. 39 alkotás, orosz, francia és angol nyelvű kísérőfüzettel. Nagy, vászonkötésű mappába rendezve, jó állapotban.
Vegyes könyv tétel, 2 db: Gogol: Egy őrült emlékiratai... Illusztrálta és a szöveget kőre írta: Boris László. Fordította: Barta Sándor. Bp.,1969, Képzőművészeti Alap Kiadói Vállalat. Kiadói papírmappában, szakadt borítóval, jó állapotban. Hasonmás kiadás. Megjelent 5150 példányban. + Gaugin Gemälde. Berlin-Wiesbaden,é.n.,Emil Vollmer, 8 p.+10 t. Német nyelven. Kiadói papírmappában.
Horváth Teréz: Kokas Ignác. Mai Magyar Művészet. Bp.,1982,Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált papírkötés, a gerinc alján sérüléssel. Megjelent 4100 példányban. A művész, Kokas Ignác (1926-2009) által Gacs Lászlónak Gacs Gábor (1930-) művész fiának dedikált példány.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.