Juwelen Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1955320
19048
345
9500
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr hintaszék, jelzett, m: 3,5 cm, nettó: 16,6 g
1955261
19049
345
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, nettó: 2,9 g 1955225
19050
345
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) Pandora charm, 4 db, jelzett, bruttó: 9,1 g
1955331
19051
345
30000
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr lovashintó, jelzés nélkül, h: 9,5 cm, nettó: 47,7 g
1955315
19052
345
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr gyertyatartó, jelzés nélkül, m: 3,5 cm, nettó: 9,7 g
1955268
19053
345
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, aranyozott díszítéssel, jelzett, méret: 53, bruttó: 4 g
1955337
19054
345
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr golfütő + sapka, jelzett, h: 5,5 cm, nettó: 6,4 g 1955346
19055
345
Jewellery
Ezüst(Ag) medál apró kövekkel, jelzett, 5,5×4 cm, bruttó: 8,4 g
1955352
19056
345
Jewellery
Ezüst(Ag) masnis Pandora fülbevalópár, jelzett, bruttó: 2,9 g
1955355
19057
345
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr íj, jelzett, h: 8 cm, nettó: 12,7 g
1955359
19058
345
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás bross, jelzett, fém tűvel, h: 3,5 cm, bruttó: 5,1 g
1955373
19059
345
Jewellery
Ezüst(Ag) kereszt medál, apró kövekkel, jelzés nélkül, 5×2,5 cm, bruttó: 8 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF