Juwelen Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1955209
19060
345
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) masnis Pandora klip, 2 db, jelzett, bruttó: 5,2 g
1955215
19061
345
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) köves Pandora klip, 2 db, jelzett, bruttó: 4,2 g
1960037
19062
345
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc, jelzett, h: 60 cm, nettó: 5,1 g + szív alakú medál 1955311
19063
345
Jewellery
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 3 cm, nettó: 7,8 g 1929953
19064
345
Jewellery
Ezüst pipere púderes készlet 7x6 cm br 68 g 1960471
19065
345
Jewellery
Ezüst tortalapát rózsás díszítéssel. Jelzett. / Silver tarte spoon 34,5 g
1955382
19066
345
15000
Jewellery
Ezüst(Ag) fűszertartó, sérült üvegbetéttel, jelzett, nettó: 25,8 g
1956131
19067
345
40000
Jewellery
Ezüst (Ag.) kis lábas kínálótál, jelzett, mesterjeggyel (I.R.), poncolt, apró horpadással, 25×16,5 cm, nettó:315 g
1956804
19068
345
Jewellery
Ezüst (Ag.) kis merőkanál, jelzett, mesterjeggyel (B.U.) apró horpadással, h:21,5 cm, nettó:63 g 1956802
19069
345
14000
Jewellery
Ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett, mesterjeggyel (B.U.) horpadásokkal, h:28,5 cm, nettó:141 g 1959671
19070
345
8500
Jewellery
Ezüst (Ag.) levélformájú tálka, jelzett, 14×16 cm, nettó:64 g 1960346
19071
345
32000
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás kanál + 6 db kiskanál, jelzett, nettó: 136 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF